Shipping and Delivery

KARGO, TESLİMAT VE İADE


Paketleriniz ilk iş günü içerisinde paketlenip kargoya verilir. Kargo firmasının teslimat süresine göre ürününüz 1 ila 5 gün arasında elinize ulaşacaktır.

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ve havale yolu ile ödemesi onay bilgisi alınmasını takip eden, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Cumartesi ve pazar günleri verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir. Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir. 24 Saat içerisinde ödemesi alınmayan siparişler iptal edilir.


Alıcı, mal/hizmetin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakkını kullanabilir.


Cayma hakkının kullanılması için aynı süre içinde satıcının müşteri hizmetlerine e-posta veya telefon ile bildirimde bulunulması,ürünün kullanılmamış varsa ambalajının zarar görmemesi olması şarttır.


Alıcıya teslim edilen mal/hizmete ilişkin fatura aslının iadesi zorunludur. Fatura,fiş aslı gönderilmezse alıcıya kdv ve varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilemez.


Şayet ürün,ayıplı bir mal ise ;


Ürün/ürünlerin işletmemizin anlaşmalı kargo firması olan Sürat Kargo ile yaptığınız gönderimlerde sizden herhangi bir kargo ücreti alınmayacaktır.


Kargolanacak Ürün Teslim Adresi;


Bodrum/Yalıkavak Sürat Kargo Şube Teslimdir.


Diğer kargo firmaları ile yapılan gönderilerin ücreti gönderen kişiye aittir,karşı ödemeli
gönderimler kabul edilmeyecektir.İade alındıktan sonra, iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği incelenir.Para iadesi ise, paketin elimize ulaşması üzerinden geçen kanuni süre olan 10 gün içerisinde yapılmaktadır.İade onaylanırsa, ürün için ödenmiş olan meblağın tamamı 7 gün içinde hangi yolla ödendiyse (eft, havale, kredi kartı,debit kart ) aynı yoldan iade edilir.Ödendikten sonra kredi kartınıza geçme süresi tamamen bankalara göre değişmektedir.